Konfigurator Bram

Brama Rolowana

Wprowadź wymiar otworu w garażu

Bramy lub osłony rolowane to idealne rozwiązanie jeśli nie chcemy tracić miejsca w naszym garażu lub nie mamy miejsca na zewnątrz na otwiercie skrzydła bramy rozwiernej. Uniwersalność montażu bramy w każdych warunkach i dowolnym miejscu np.: punky usługowe, schowki, garaże, wasztaty, hale, przemysł itp. oraz w trzech konfiguracjach (na mur od wewnątrz lub na zewnątrz oraz w świetle otworu) daje jej przewagę nad innymi rodzajami bram garażowych. Duża ilość kolorów podstawowych, możliwość dowolnej kofiguracji kolorystycznej oraz malowanie na dowolny kolor RAL spełni oczekiwania każdego klienta. Pancerz o wysokoścach 52 mm, 55 mm i 77 mm wypełniony jest pianką co zapewnia bardzo dobrą izolację i sprawia, że staje się wytrzymały. Mnogość akcesoriów i dodatków dedykowanych do danego modelu bramy rolowanej sprawi, że korzystanie z takiej bramy garażowej będzie dla Ciebie przyjemnością i zostanie z tobą na lata. Bramy te mogą być otwierane ręcznie (przy małych gabarytach), automatycznie poprzez silnik rurowy (podstawowy napęd) lub poprzez mocny silnik boczny montowany na konsoli (przy dużych gabarytach).

Ochrona na każdym kroku. System flokowania wszystkich elementów, które mają bezpośrednią styczność z pancerzem oraz wysokiej jakości powłoka lakiernicza sprawia, że brama rolowana jest odporna na zarysowania. System windON stosowany przy bramach o dużych gabarytach zapewnia bardzo skuteczną ochronę w trudnych warunkach atmosferycznych nie zależnie od miejsca montażu. Fotokomórki zabezpieczą przed ewentalnym przytrzaśnięciem człowieka, zwierzęcia lub jakiejś innej przeszkody.

Łatwość i bezpieczeństwo montażu. Sustem clickON i easyOn zapewnią, ze dowolną powierzchnię bramy zamontujesz w 2 osoby oraz bez fizycznego uszkodzenia pancerza.